KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13971015

nr 1397 1015

Tyra Lundgren

(1897-1979), Sverige

Skulptur, Tyra Lundgren (1897-1979), Sverige, tillskriven. Fisk, Monogramsignerad TL, Glaserat lergods. Längd: 23. Höjd: 9 cm

Kondition: nagg

måndag 17 maj 2021
kl 19:05:24

Tyra Lundgren

Läs mer om Tyra Lundgren